Архів оголошень

        Інформація  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності, що підлягають продажу

 

1. Дата, час і місце проведення конкурсу: 06 лютого  2020 року о 10.00 год, за адресою с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12, в приміщенні Агрономічної сільської ради

2. Відомості про об'єкти оцінки:

2.1. земельна ділянка з кадастровим номером 0520680200:05:001:0011, загальною площею 0,13 га, з цільовим призначенням 1.11.03 роздрібної торгівлі та комерційних послуг, на якій  розміщено  об’єкти нерухомого майна, які є власністю покупця цієї земельної ділянки.

2.2.  земельна ділянка з кадастровим номером 0520680200:01:010:0021, загальною площею 1,7496 га, з цільовим призначенням 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на якій  розміщено  об’єкти нерухомого майна, які є власністю покупця цієї земельної ділянки.

 3. Мета проведення незалежної оцінки:  визначення ціни земельної ділянки  за експертною грошовою оцінкою, що підлягає продажу.

4. Кінцевий термін подання документів: 05.02.2020р. (включно) в робочі дні з 9-00 до 17-00, за адресою с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12

5. Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс»  із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

     На конкурс подаються такі підтвердні документи:

-         заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

-         копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

-         письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);

-         інформація про претендента.

 Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, на кожен об’єкт оцінки окремо та з обов’язковим зазначенням об’єкту оцінки, на який подається конкурсна документація,  і має містити підтвердні документи та пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконанням робіт (у календарних днях).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсні пропозиції слід надавати особистос. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12, Агрономічна сільська рада, тел. для довідок 0432-58-42-13                                Оголошення!

 

 

      Агрономічна сільська рада проводить конкурс щодо відбору виконавця по проведенню експортної грошової оцінки на земельну ділянку кадастровий номер 0520680200:05:001:0011.

 Документи приймаються в приміщенні сільської ради.     

 

                                          Оголошення!

 

     Агрономічна сільська рада проводить конкурс щодо відбору виконавця по проведенню експортної грошової оцінки на земельну ділянку кадастровий номер 0520680200:01:010:0021.

    Документи приймаються в приміщенні сільської ради.

                                             Оголошення

      про внесення даних про земельні ділянки до кадастру

 

       З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 року №542/2019 «Про заходи протидії рейдерству», щодо систематизації відомостей про земельні ділянки право власності (користування) на які виникло до 1 січня 2013 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, Агрономічна сільська рада пропонує громадянам, підприємствам та організаціям, замовити в організаціях, які мають відповідну ліцензію, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості з метою внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

         А також рекомендуємо всім власникам земельних ділянок та землекористувачам перевірити наявність даних про земельні ділянки на публічній кадастровій карті за посиланням  https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.  В разі відсутності відомостей або відсутністю можливості користуватися даним сервісом, звертатися до землевпорядника Агрономічної сільської ради за адресою с.Агрономічне вул. Мічуріна, 12 Вінницького району Вінницької області  (приміщення сільської ради).

 

 

 

Виконавчим комітетом Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області проводиться конкурс на виконання послуг із збирання, вивезення (перевезення) твердих побутових відходів у територіальних межах села  Агрономічне.

Всім бажаючим взяти участь у конкурсі потрібно, на протязі місяця, подати свої пропозиції за адресою: вул. Мічуріна, буд. 12, с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області, 23227

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

      18 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА

27 ТРАВНЯ 2017 РОКУ о 16.00 год В ПРИМЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

                                                                              СІЛЬСЬКА РАДА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

 

     18 листопада 2016 року о 15 годині в селі Агрономічне (приміщення Будинку культури) відбудеться закрите засідення виконавчого комітету сільської ради

 

Сільський голова 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Шановні жителі села!

     До 29 серпня 2016 року сплатіть земельний податок!

В разі прострочення платежу буде нараховуватися пеня та штрафні санкції.

За більш детальною інформацією звертатися в сільську раду.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

 

 

        17  червня   2016 року  о  18.00  год.  в приміщенні  Будинку   культури  села

 

Агрономічне відбудуться загальні  збори  громадян, по питаннях  :

 

1.          Про добровільне об’єднання територіальних  громад  сіл Горбанівка, Ільківка, Ровець – Ільківська сільська рада, село Бохоники - Бохоницька сільська рада , село Медвеже Вушко - Медвежевушківська сільська рада  з визначенням  адміністративного центру  село  Агрономічне.

2.          Про добровільне об’єднання з м. Вінниця  з визначенням   адміністративного центру місто Вінниця.

 

                                                                                                 Сільський голова  

 

                                                 ІНФОРМАЦІЯ

     Про початок проходження  перевірки, передбаченої Законом  України

                                « Про очищення влади»

 

 

Відповідно Закону України « Про очищення влади» для перевірки достовірності  відомостей щодо застосування  заборон, передбачених частинами третьою  і четвертою  статті  1 Закону  України « Про очищення влади», згідно з Порядком  проведення  перевірки  достовірності  відомостей  щодо застосування  заборон , передбачених частинами  третьою і четвертою статті 1 Закону  України  « Про очищення влади», затвердженим  постановою Кабінету  Міністрів  України  від 16 жовтня 2014 року  № 563 , Агрономічною  сільською  радою  Вінницького району Вінницької області  29 січня 2016 року  розпочато  проведення  перевірки щодо Бабій Галини Василівни, головного бухгалтера Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

Додаток : заява Бабій Г.В., декларація  про майно, доходи , витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

 
21.12.2015
 

Виконавчий комітет Агрономічної  сільської  ради  повідомляє:

Розробляється зонування території с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області та подається на громадське обговорення.
    Інформацію по плану зонування території можна отримати в сільській раді.

 
22.04.2015
 

Виконавчий комітет Агрономічної  сільської  ради  повідомляє.

В даний час на території сільської ради  відбуваються обговорення об’єднання територіальних  громад відповідно до Закону України « Про добровільне об’єднання територіальних  громад ».

Сільська рада пропонує наступним сільським радам,  Медвежо- Вушківській , Бохоницькій , Ільківській об’єднатись в одну територіальну громаду.

Також йде обговорення щодо приєднання Агрономічної територіальної громади до більш самодостатньої територіальної громади Якушинецької сільської ради  та до м.Вінниці.

Всім охочим прийняти участь в обговоренні необхідно надати свої пропозиції до Сільської ради села Агрономічне, що знаходиться за адресою с. Агрономічне, вул. Мічуріна 12. 23227 Вінницький р-н, Вінницької обл.

 
07.04.2015

                                              УКРАЇНА

                                      Агрономічна  сільська  рада

Вінницький район Вінницька область

                                                   РІШЕННЯ

 

20 березня   2015  року

с. Агрономічне                                                      39  сесія 6 скликання

 

Про внесення  змін  у рішення 38 сесії 6 скликання

від 27 січня 2015 року « Про встановлення  податку  на нерухоме майно ,

відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння»

 

Відповідно до ч.1 ст. 59 та керуючись п. 24 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 8, 10, 12 розділу І, розділами ХІІ, ХIV, підрозділом 8 розділу ХХ та пунктом 33 підрозділу 10 Податкового кодексу України, сільська  рада

                                                                                           

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Внести зміни у рішення 38 сесії 6 скликання від 27 січня 2015 року « Про встановлення  податку  на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння» та викласти  пункт 1  даного рішення  в редакції :

 

        -  для  об’єктів  житлової  або нежитлової  нерухомості , що перебувають у  власності  фізичних  осіб   становить  0.01%  розміру  мінімальної  заробітної плати , встановленої  законом  на 1 січня  звітного  року за 1 кв.м бази  оподаткування;

        - для  об’єктів  житлової  або нежитлової  нерухомості , що перебувають у  власності  юридичних  осіб   становить  2 %  розміру  мінімальної  заробітної плати , встановленої  законом  на 1 січня  звітного  року за 1 кв.м бази  оподаткування;

       - для  об’єктів  нежитлової  нерухомості , що перебувають  у власності  фізичних  осіб  становить 0.01%   розміру  мінімальної  заробітної плати , встановленої  законом на  1 січня  звітного  року  за 1 кв.м  бази оподаткування;

       - для  об’єктів  нежитлової  нерухомості , що перебувають  у власності  юридичних   осіб  становить  2 %   розміру  мінімальної  заробітної плати , встановленої  законом на  1 січня  звітного  року  за 1 кв.м  бази оподаткування;

2. Сільському голові  опублікувати  дане рішення  в засобах  масової  інформації.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію  сільської ради з питань  соціально-економічного  розвитку , планування бюджету , фінансів  та цін ( Соломонюк Л.С.).

 

                 Сільський голова                                           В.П.Постовий

26.03.2015

Відповідно  до частини  другої  статті  12  Закону  України  « Про засади   запобігання  і протидії  проявам  корупції » публікуємо   відомості, зазначені   у  поданій   декларації  про майно , доходи  , витрати і зобов ‘язання  фінансового  характеру  за 2014 рік, а саме :

Секретаря  Агрономічної сільської ради  Бербець Ірини  Василівни   та трьох  членів  сім’ї.

 

Загальна  сума  сукупного доходу декларанта   становить  - 54 646 грн; членів сім’ї –  60 901 грн. Майно , що перебуває  у власності , в оренді чи на іншому  праві  користування декларанта – три земельні ділянки – 1400 кв.м, 1491 кв.м, 900 кв.м; житловий будинок – 98.8 кв.м ; членів сім’ї – автомобіль  легковий – ВАЗ -2103, 1977 року випуску; ¼ частина квартири.

 

11.08.2014

Агрономічна  сільська  рада

                 Вінницького  району  Вінницької  області

             РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  48

 

11 серпня    2014 року                                                    с. Агрономічне

 

Про скликання відкритої позачергової 32 сесії

6 скликання  Агрономічної сільської

ради 

 

 

 

          Скликативідкриту  позачергову  32 сесію 6 скликання на 15 серпня   2014  року о 14.00 год.  в приміщенні  Будинку культури  з таким порядком денним:

    1. Визначення механізму виконання рішення Вінницького районного суду по справі №2-236/11 від 15.11.2013 року за цивільним позовом  Орлової Тетяни  Миколаївни до Агрономічної сільської ради, третьої особи ДП «Агросільпобут» ТОВ «Вінницький райсількомунгосп » про відшкодування збитків.

2.     Несення грошової відповідальності Агрономічною сільською радою за аварію на мережі водовідведення, що не перебуває на її балансі. 

 

                  Сільський голова                              В.П.Постовий

31.07.2014

Утворення громадського формування

11 серпня 2014 року в приміщені будинку культури села Агрономічне о 19:00 год. відбудуться збори по питанню утворення громадського формування села Агрономічне

26.06.2014

Агрономічна сільська рада проводить конкурс на визначення виконавця житлово-комунальних послуг:

Організатором конкурсу є Агрономічна сільська рада, с. Агрономічне вул. Мічуріна 12, 23227, вінницький р-н, Вінницька обл.

Конкурс проводиться на виконання наступних житлово-комунальних послуг:

     з управління групою будинків;

     з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій;

     з ремонту приміщень, будинків, споруд, передбачених пунктом 4 частини першої статті 13 Закону  України  "Про  житлово-комунальні послуги"

     збирання та вивезення твердих побутових відходів

Підставою для проведення конкурсу є розірвання договору за ініціативою попереднього виконавця.

Відповідальна особа за проведення конкурсу – бухгалтер Агрономічної сільської ради Мідяна Ганна Миколаївна тел: (0432)-58-42-13

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Матеріально-технічна база, кваліфікація працівників, наявність дозволів та ліцензій на виконання певних робіт чи надання послуг мають відповідати нормативно-правовим актам чинного законодавства України у сфері житлово-комунальних послуг.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Учасник конкурсу повинен бути суб'єктом  господарювання,  предметом діяльності  якого є надання відповідних житлово-комунальних послуг та  який  може  забезпечити  виконання  обов'язків,  визначених  у частині  другій  статті  21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги".
Учасники конкурсу подають організатору завірені копії установчих документів, дозволів та ліцензій на виконання певних робіт у сфері надання житлово-комунальних послуг (при наявності).

Вимоги до обсягів надання житлово-комунальних послуг:

Обсяги надання житлово-комунальних послуг мають відповідати Конституції України, Закону України "Про житлово-комунальні послуги", та іншим нормативно-правовим актамщо регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.

Вимоги до якості надання житлово-комунальних послуг:

Якісні показники надання житлово-комунальних послуг мають відповідати Конституції України, Закону України "Про житлово-комунальні послуги", та іншим нормативно-правовим актамщо регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послу,з урахуванням діючих стандартів, нормативів, норм і правил;.

Договір на виконання вищевказаних житлово-комунальних послуг укладається на термін від п’яти років.

Об’єктом  надання житлово-комунальних послуг є житлові, нежитлові будинки і споруди що перебувають у власності Агрономічної сільської ради та прилегла до них територія.

Плата за  участь  у  конкурсі становить 1000 (одну тисячу) гривень та вноситься  на рахунок його організатора.

25.12.2012    

                                               Повідомлення

     Про оприлюднення рішення 15 сесії 6 скликання Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області від 14.07.2012 року «Про затвердження розрахунків нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Агрономічної сільської ради».

     Розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій  оцінці земель населених пунктів, відповідно до ст..23 Закону України «Про оцінку земель», розроблену ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та враховуючи позитивні висновки управління Держкомзему Вінницького району і відділу містобудування  та архітектури Вінницької райдержадміністрації та керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

                                                         Вирішила:

1.Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту Агрономічної сільської ради.

2.Затвердити розрахунки нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Агрономічної сільської ради згідно додатку.

            Сільський голова                                                             В.П.Постовий

 

 

    20.12.2012    

                             Агрономічна сільська рада повідомляє

     Розробляється генеральний план села Агрономічне Вінницького району  Вінницької області та подається на громадське обговорення. Всім зацікавленим особам пропонується подати відповідні пропозиції та рекомендації в письмовому вигляді, для врахування при розробці вказаного генерального плану та надавати протягом місяця з дня опублікування оголошення до виконавчого комітету Агрономічної сільської ради за адресою:

    23227, Вінницька область, Вінницький район, с. Агрономічне, вул. Мічуріна,12, сільська рада. Тел: 58-41-96, 58-42-13, 58-42-74 факс: 58-42-74

 

 

 

 

2 лютого 2017 р.

 

Інформація щодо нового грантового конкурсу для студентів закладів вищої освіти України. 

 
 
logo_1_color
 
 


В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє V конкурс для студентів закладів вищої освіти України. 
 

Інформація щодо конкурсу:
Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти це вже V конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд V конкурсу складає 63 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на сплату за навчання в учбовому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

  1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant
    2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant
    3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування української молоді!

 
 
 

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні"
тел.: + 380 67 622 62 82

grant@scholarship.in.ua

 

Перелік другого типу

  1. Приміщення, яке знаходиться за адресою секція 1 (приміщення №№ 13, 14, 15, 16, 17), буд. 12, вул. Мічуріна, с. Агрономічне, Вінницький район, Вінницька область орієнтовна площа 61,1 кв.м.

 

У відповідності із ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»  Агрономічна сільська рада повідомляє про намір передати на умовах  оренди нерухоме майно, яке знаходиться за адресою:  секція 1 (приміщення №№ 13, 14, 15, 16, 17), буд. 12, вул. Мічуріна, с. Агрономічне, Вінницький район, Вінницька область, комунальному некомерційному підприємству «Вінницькому районному медичному центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради (орієнтовна площа приміщення 61,1 кв.м)

 

 

 

 

ДО УВАГИ СТУДЕНТАМ ТА АБІТУРІЄНТАМ!

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Вінницької області Вінницького району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 7 номінацій: 

17 000 грн. -  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн. -  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

20 000 грн. -  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

44 000 грн. -  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

30 000 грн. -  https://i-fix.ua/education/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@i-fix.ua)

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв'язку)

500   EUR   -  https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

З повагою, 

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів.

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж