Проект

 

                                                   Україна        

                                   Агрономічна сільська рада

                       Вінницького району  Вінницької області

                                                  Рішення

 

 

02 грудня  2016 року 

с. Агрономічне                                                                           14 сесія  7 скликання

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації частини земель, які включені в межу

населеного пункту села Агрономічне Вінницького району

Вінницької області

 

       Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо інвентаризації частини земель, які включені в межу населеного пункту села Агрономічне Вінницького району Вінницької області, розроблену ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, керуючись ст.ст.12,83,173 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.ст.25,35,57 Закону України «Про землеустрій»,   сільська рада

                                                          Вирішила:

1.У зв’язку із зміною меж села Агрономічне Вінницького району Вінницької області, збільшенням території села та встановленням загальної площі населеного пункту села Агрономічне в розмірі 1006,5га, землі та земельні ділянки, що включені в межі села Агрономічне рішенням 5 сесії Вінницької районної ради 7 скликання від 29 січня 2016 року №1, є комунальною власністю територіальної громади села Агрономічне (крім земель приватної власності та земельних ділянок державної власності, що не можуть передаватися у комунальну власність).

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації частини земель, які включені в межу населеного пункту села Агрономічне Вінницького району Вінницької області, розроблену ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

3.Державний акт на право постійного користування землею І-ВН №001263, виданий Вінницькій обласній державній сільськогосподарській дослідній станції відповідно до рішення 10 сесії 22 скликання Агрономічної сільської ради народних депутатів Вінницького району Вінницької області від 5 квітня 1996 року, зареєстрований в Книзі записів державних актів на праві постійного користування землею за №2, вважати таким , що втратив чинність.

4.Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації протягом  десяти днів з дня його прийняття.  

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

    Сільський голова                                                  О.М.Шулікін                                       

 

 

Проект

 

                                                   Україна        

                                   Агрономічна сільська рада

                       Вінницького району  Вінницької області

                                                 Рішення

 

02 грудня  2016 року 

с. Агрономічне                                                                            14 сесія  7 скликання

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для ведення садівництва в межах населеного пункту с.Агрономічне

гр. Шуляку Віктору Володимировичу

       Розглянувши заяву гр.Шуляка Віктора Володимировича, інші представлені документи, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.”б” ст.12,  35, 116, 118, 121   Земельного кодексу України, сільська рада

                                                          Вирішила:

1.Надати гр. Шуляку Віктору Володимировичу дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,08га для ведення садівництва в СДТ «Весна», вул.Променева,84  в межах населеного пункту с. Агрономічне.  

2.Гр.Шуляку В.В. замовити відповідній землевпорядній проектній організації розробку документації, вказаної в п.1.

3.Контороль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

    Сільський голова                                            О.М.Шулікін                                      

 

 

 

 Проект

 

                                                   Україна        

                                   Агрономічна сільська рада

                       Вінницького району  Вінницької області

                                                Рішення №

  02 грудня  2016 року 

с. Агрономічне                                                                            14 сесія  7 скликання

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) на території Агрономічної сільської ради

Вінницького району Вінницької області

гр. Майданевичу Станіславу Івановичу

 

       Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, яка була розроблена ЮЗС «Альянс»,    враховуючи погодження суміжних меж власниками землі та землекористувачами, заяву Майданевича С.І., керуючись п.34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.”б” ст.12, 40, 79-1, 118, 121  Земельного кодексу України, «Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку..», затвердженої наказом Держкомзему України від 04.05.1999 року №43,  сільська рада

 

                                                          Вирішила:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Майданевича Станіслава Івановича,  на території Агрономічної сільської ради, Вінницького району, Вінницької області,  яка розроблена ЮЗС «Альянс».

 

2.Передати у власність  гр. Майданевичу Станіславу Івановичу   земельну ділянку (кадастровий номер 0520680200:03:002:0355) площею 0,1486га для будівництва та обслуговування житлогово будинку, господарських будівель і споруд по вул.Вінницька,7 с.Агрономічне Вінницького району Вінницької області.

 

3.Гр.  Майданевичу С.І.  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити комплекс заходів щодо оформлення права власності на земельну ділянку.

  

4.Гр.  Майданевичу С.І.  зобов’язати використовувати земельну ділянку відповідно до цільового призначення, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України. 

 

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

    Сільський голова                                                  О.М.Шулікін

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж