18.12.20

Ось і прийшла  найулюбленіша пора дітвори – новорічні свята. В Агрономічній ОТГ ця естафета розпочалася з Дня Святого Миколая. Напередодні Агрономічна сільська рада привітала діток сіл Агрономічне, Бохоники, Горбанівка, Ільківка,Рівець, Медвеже Вушко. Подарунки отримали вихованці дитячих садочків та учні 1-4 класів. А 18 грудня для діток пільгових категорій громади учні Агрономічненської ЗОШ підготували  святковий концерт з дотриманням карантинних вимог. Святкові номери, загадки, конкурси, подарунки -  все це було зроблено з любов’ю для наших  дітей.

 

 


Ми дякуємо нашим спонсорам за допомогу в  організації свята і подарунки: Масленнікову Олександру Георгійовичу, Проценку Руслану Олеговичу, Побережнику Павлу Володимировичу. Також висловлюємо подяку учням Агрономічненської ЗОШ, Гаврилюк Л.Б., Смашнюк Н.М., Щербатюку А.В.

День Святого Миколая  - свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим!

Повернутись
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж